| clili05 a întrebat:

Hei buna! Termin liceul în cam o lună și am decis ca pe mai departe să merg la Fpse București pe departamentul Psihopedagogie Specială.
Mai sunt și aici doritori?
Cei care sunteți deja la această facultate, cum vi se pare? Cum v-ați găsit colegii, cum sunt profesorii, cat de grea este materia.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Dacă vrei elevi și profesori de calitate, mergi la Universitatea Adventus de la Cernica.

| clili05 explică (pentru anonimg):

In primul rând am cerut detalii pentru o facultate anume la care vreau să merg, având nevoie de niște păreri la cald.
În al doilea rând, tu îmi recomanzi o facultate privată (nu a existat niciodată gândul să ma duc la ceva privat) care nu are departamentul dorit….
Se poate să nu mai încerci să mai bagi pe gât informații care au legătură cu religia?

| anonimg a răspuns (pentru clili05):

Este adevărat că nu m-am gândit la diferența dintre privat și stat. M-am gândit doar la oameni și atât; nicidecum la religie. Acolo sunt acceptați toți elevii care au dat bacul, și nu se ține cont de vreo religie.