| Chirodeadavid0199293 a întrebat:

Cate brățări și coliere poate purta un băiat?

8 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Câte vrea

| Furnicuta000 a răspuns:

Coliere din acelea groase (maxim 3 deodata), ceas, bratara tennis, bratara din piele sau bratara din metal si cam atat. Adica e prea mult sa mai pui si inele. O sa pari bombardier sau Dorian Popa laughing

| blairelovesmusic a răspuns:

2 coliere daca sunt groase, 3 coliere daca sunt subtiri. Maxim 4-5 bratari pe o mana (mai ales daca sunt in stil rock/punk). Inelele nu ar merge cu atatea accesorii. Fara accesorii, sa zicem 3 pe o singura mana. Am vazut baieti care poarta si o singura bratara.

| KovacsB a răspuns:

Depinde cate Kg are daca poate sa le duca sa nu-l lase articulatiile.

| Felissa13Eden a răspuns:

As zice 4-5 bratari maxim, dar numai pe o mana. E frumos sa porti o singura bratara de calitate pe mana, less is more. Coliere, as spune 2, dupa deja e de prost gust.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Pai, ca sa dea bine, minim 10

| ariel13 a răspuns:

Câte vrea doar el le poartă.

| PepinoFlorin69 a răspuns:

Cat il tine portofelul